top of page

Müşteri Yorumları

Elif Zorlu

Esra ablayı instagram'da fotoğrafçı ararken tesadüfen buldum. telefonla ilk görüşmemizde paikokog mu fotoğrafçı mı diye düşündüm. bence her ikiside 😌bana okadar güven verdi ki hele o pozitifliği güler yüzü bir tek ben değil bütün aile çok sevdik onu🤗çektiği fotoğraflara gelince öyle güzel anlar yakaladı ki hala bakmaya doyamıyoruz iyi ki demek istiyorsanız ESRA SÖNMEZ yolun açık olsun emeğine sağlık 😍

Gözde Eriş

Arkadaşım vesile oldu tanışmamıza.. öyle çok uzun sürmedi karar vermemiz güzel anılarımız olsun, anlarımız silinip gitmesin istedik.. masum bi bebek, bi melek gelecekti.. bekleyiş ya biraz sancılı ya çok ağrılı ya sızılı geçecekti ama sonunda sağlıkla gelmesiydi istenilen o küçücük atan kalbin.. günün birinde beklenilen oldu ve minik dünyayla buluşmak istedi.. sabahtan başladı bekleyişler, koşturmacalar.. işte o sırada Esracığım da koşturmaya başladı bizimle birlikte..Esracığım diyorum çünkü aileden biri gibiydi.. benden daha mutlu gibi girdi içeriye, selamladı herkesi içtenliğiyle.. yapmacık mı diye düşünürken hiç öyle olmadığını anladım kısa sürede..bazı fotoğrafçılar vardır sizin zor anlarınızı daha da zorlaştıran.. o öyle yapmadı aksine doğumda sakin olmamı, her şeyin nasıl gelişeceğine beni korkutmadan ilmek dokur gibi anlattı.. doktor olmasına gerek yoktu doğumlarda doktorlar kadar tecrübeliydi :) bizi stresli anımızda strese sokmadı.. hani çok öyle durun bunu yapın şöyle bakın kafanı ağzını yüzünü şöyle yap diyenlerden ziyade anı yakaladı o..zaten doğallık en güzel olan değil mi???bebeğimiz geldi.. saatin bile fotoğrafı vardı 18:06 mis kokan bi bebe.. o anların kaydedildiği harika kareler.. Meleğimiz ayrı, beslendiği kordon ayrı, acı tatlı sevinç gözyaşı hepsi orada.. hepsini aynı o anları yaşıyormuş gibi izlemeniz.. her tuşa basışınızdaki, her sayfayı çevirişinizdeki o içinizin daha da cızlaması, içinizdeki o anın verdiği hazzı tekrar tekrar yaşamanız.. doğuma hazırlanışınız, sancılarınız, aileniz, annenizin başınızdaki duaları ve eşinizin telaşlı hallerini boş verip sizi sakinleştirme çabaları...o küçük ellerin ilk hayattaki hava boşluğuna sarılmaya çalışmaları, ilk yuvadan ayrılışı ve aramıza koşuşundaki tüm anlar, benim onu gördüğümdeki mutluluktan her hücremin(hala tarif edebilecek kelime bulamıyorum)ayrı anlamlara bürünmesi, ilk minicik dudaklarını göğsümle buluşturup aldığı yudumlar.. o anlar asla silinip, yok olup gitmemeliydi.. tarih, hayat size iyi kötü ne getirirse getirsin bundan daha güzelini asla veremeyecek bu yüzden hepsi bi fotoğraftan çok tüm anların yaşandığı, içinizi ısıtan ömrünüzü o ana dönmek isteyeceğiniz güzelliklerle süslendirin ve o süsler size baktığınız her saniye aşk dolu anları yeniden yaşatsın.. artık susmalıyım sanırım:) teşekkürler Esra.. emeğine, bakışına, anneliğine, yüreğine, samimiyetine sağlık :)

Seda Ruşen

Bir internet sitesinden fiyat almak İçin giriş yapmıştım. Esra hanım diğer kişiler gibi teklif verdi ama ilk yazdığı kelimeler itibariyle beni etkiledi. İletişimi çok kuvvetli. Doğum anında da bizim çok yanımızda oldu çok ilgilendi sağolsun güzel bir anı kaldı elimizde teşekkürler.

Yelda Demir İzgi

Şiddetle tavsiye ederim... Samimi, güler yüzlü, profesyonel, dürüst fotoğrafçımız.

Op. Dr. İsmet Yıldırım

İyi bir anne iyi bir eş olduğunuzu biliyorum, bu özelliğinizi yaptığınız işe de yansıtıyorsunuz, titiz ve çalışkansınız, hastalarıma gönül rahatlığı ile sizi öneriyorum 🌸

Burçin Aşabay

Bebeğim Bulutun 1 yaş çekimi için tanıştık Esra hanımla. Hem profesyonel ekipmanları hem de pozitif enerjisiyle şahane bir çekim geçirdik. Bebeğim de ilk kez bir fotoğraf çekiminde bu kadar rahattı. Şiddetle tavsiye ederim !

bottom of page